2 KASIM (1. Gün)

Flag_of_Turkey.svg

Teknolojinin gelişmesiyle doğan yeni sektörler ve fırsatlar her geçen gün gelişiyor. Şimdi sıra elektrikli araçlarda. Elektrikli araç şarj istasyonları yollardaki yeni akıllı cihazlara dönüşüyor.

Flag_of_Turkey.svg

Pazarın en hızlı büyüyen şarj istasyon teknolojisine sahip bir tedarikçi olarak, Siemens altyapı hizmetlerini sunmanın yanı sıra dijital servis hizmetleriyle de ayrıcalık sunmakta. Siemens SICHARGE D istasyonları, bulut sistemlerle iletişim kurabilme yeteneğine sahiptir ve uzaktan izleme ve kontrol olanağı sunar. Herhangi bir aksaklık durumunda, yaklaşık olarak %99’u dijital servis hizmetleri aracılığıyla çevrimiçi olarak çözülmekte. Bu sayede sahaya servis ekibi gönderme gibi zaman ve maliyet unsurları minimum seviyeye indirilir. İşletmecilere büyük kolaylık sağlayan bu teknoloji hakkında daha fazla bilgi için sizi Tech Talks Corner’a bekliyoruz.

 3 KASIM (2. Gün)

Flag_of_the_United_Kingdom_(3-5).svg

The presentation, titled “Simplifying Charging Communication with ChargeByte Modules,” will delve into the innovative solutions that our company, chargebyte, offers to make EV charging communication effortless and efficient.

During my presentation, attendees will gain invaluable insights into:

  • Overview and challenges in charging communication.
  • Introducing chargebyte products to overcome these challenges.
  • Hands-on tutorial how to enable a DC charging session.
  • Outlook on the ongoing developments.
Flag_of_Turkey.svg

Elektrikli araç teknolojisi, çevre dostu ve sürdürülebilir bir geleceğe doğru atılan önemli bir adımdır. Elektrikli araçların kullanımı giderek yaygınlaşıyor, bu da şarj altyapısının geliştirilmesi ve yenilikçi çözümlerle desteklenmesini gerektiriyor. Bu bağlamda sunumumuzda hızlı şarj süreleri, yüksek verimlilik, taşınabilir şarj cihazları, akıllı şebeke entegrasyonuyla enerji yönetim optimizasyonu yapabilen şarj cihazlarının öneminden ve Fronius olarak sürdürülebilirlik açısından sunduğumuz öncü teknolojilerimizi ve çevre dostu enerji yönetimi için ekosistemimize nasıl katkıda bulunabileceğimizi detaylı olarak ele alacağız.

Flag_of_Turkey.svg

Schaltbau GmbH olarak, patentli DC kontaktör teknolojimiz, C3xx serimiz, yeni NExT fabrikamız ve genişletilmiş ürün yelpazemiz hakkında heyecan verici haberleri sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.
Dünya genelinde endüstrinin en yüksek güvenlik standartlarını sunan ve DC teknolojilerinde geniş deneyime sahip olan firmamızın, yeni enerji, EV şarj ve elektromobilite gibi gelişmekte olan pazarların geleceğini nasıl şekillendirdiğini keşfetmek için bize katılın.

Flag_of_Turkey.svg

Sürücüsüz araçlar, IoT ve EV Charge Çözümleri , Batarya yönetim Sistemleri gibi geleceğin otomobil trendlerinin arkasındaki teknolojileri keşfedeceğimiz bu sunumda , Yarı iletken çözümlerinin otomotiv sektöründeki kritik rolünü anlamak ve bu teknolojilerin günlük hayatımızı nasıl değiştirebileceğini görmek için kısa bir sohbet gerçekleştireceğiz.

Flag_of_Turkey.svg
Flag_of_the_United_Kingdom_(3-5).svg

Elektrikli araç dönüşümünün etkisini hiç düşündünüz mü? Bu dönüşüm, sadece bir ulaşım aracının değişimi anlamına gelmez. Bu dönüşüm, beraberinde bir dizi sosyal, kamusal ve teknolojik yenilik ve değişiklik getirir. Tüm bu değişikliklerin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi, herkes için daha kolay ve daha kullanışlı hale getirilmesi için teknolojinin hayatımıza sorunsuz bir şekilde entegre edilmesi oldukça önemlidir. Ayrıca, bu ürünlerin ve hizmetlerin tüm ekosisteme fiziksel ve sanal riskleri en aza indirgeyerek sunulması teknik olarak büyük bir öneme sahiptir.

WAT Mobilite Elektrikli Araç Şarj Hizmetleri İş Birimi Lideri Burak Demirtaş gerçekleştireceği “Dönüşüm, Kullanıcı Deneyimi ve Teknoloji” başlıklı konuşmasında, bu kavramların birbiriyle nasıl etkileşimde olduğunu ve daha güçlü bir ekosistem oluşturmanın yollarını anlatacak.

Have you ever thought about the impact of electric vehicle conversion? This transformation means not only the change of a means of transport. This transformation brings with it a series of social, public and technological innovations and changes. In order to ensure a healthy transition of these changes and to enhance convenience for everyone, it is of utmost importance to seamlessly integrate technology into our daily lives. Technical considerations aside, reducing physical and virtual risks is essential when providing these products and services to the entire ecosystem.
In his speech titled “Transformation, User Experience and Technology”, Burak Demirtaş, WAT Mobilite Electric Vehicle Charging Services Business Unit Leader, will discuss how these concepts interact with each other and explore ways to create a stronger ecosystem.

 4 KASIM (3. Gün)

Flag_of_Turkey.svg

EPDK lisansına sahip bir firma olarak, sektörün ihtiyaçlarını yakından takip ediyor ve çözüm önerileri sunuyoruz. Tamamen ‘white label’ olarak geliştirdiğimiz elektrikli araç şarj istasyonu yönetim portalı ve son kullanıcı mobil uygulaması ile EPDK lisansına sahip firmalara, filo sahiplerine ve bireysel kullanıcılara hizmet veriyoruz. Güçlü bir yazılım ekibi ve teknoloji altyapısı ile müşterilerimizin isteklerini hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz.