2 KASIM (1. Gün)

Flag_of_Turkey.svg

Sektörün en büyük 4 oyuncusundan biri olarak, tüketici talep ve ihtiyaçları doğrultusunda DC elektrikli araç şarj istasyonlarına yatırım yapmaya ve hızla büyümeye devam edeceğiz. OYAK Genel Müdürü Sayın Süleyman Savaş Erdem’in vizyonu ve 2024 yılı stratejimiz doğrultusunda başlattığımız kurumsal iş birliği görüşmelerimizle 81 ilde hızlı şarj desteği vermeyi hedefliyoruz.

Flag_of_Turkey.svg

Raquun’un enerji izleme ve yönetimi alanında dikkat çeken ürünlerini ve 2 yıllık serüvende yayına aldığımız 3 güçlü proje ile neleri çözdüğümüzü, neleri başardığımızı anlatacağımız bu buluşmada vizyonumuzu sizlerle paylaşma heyecanı ile Brand Talks Corner’da herkesi bekliyoruz.

Flag_of_Turkey.svg

HIZZLAN CHARGE N’ DRIVE hem EPDK tarafından lisanslandırılmış ve aktif istasyonlarını işletmekte olan bir elektrikli araç şarj istasyon ağıdır; hem de çok geniş bir ürün gamına sahip Future Digital Energy firmasının Türkiye distribütörüdür.

EV Charge Show Brand Talks kapsamındaki sunumumuzda şu konulara etraflıca değinme fırsatı bulacağız:

  • HIZZLAN CHARGE N DRIVE şarj istasyon ağının mevcut durumu ve müşterilerine sunduğu avantajlar
  • İstasyon ağımızı geliştirme stratejileri
  • HIZZLAN’IN iş ortaklıkları ve bayilik süreçleri  
  • Satışa sunduğumuz sarj cihazlarının çeşit ve özellikleri
  • Servis hizmetlerimiz
  • Stoklu çalışma prensibimiz

 3 KASIM (2. Gün)

Flag_of_the_United_Kingdom_(3-5).svg

FUTURE DIGITAL ENERGY CO., LTD is a professional EV charging stations manufacturer that integrates R&D, production, sales and service in China. Working with local Turkey partner HIZZLAN CHARGE N’ DRIVE, we can offer a whole solution for both AC and DC EV charging stations with cost-effective products and unrivaled customer service.​

In our presentation within the scope of EV Charge Show Brand Talks, we will have the opportunity to address the following topics in detail:

  • The EV charging solutions we can provide and experiences
  • R&D Technology, factory production capacity and market distribution of us
  • Types and features of the chargers we offer
  • Our services, our advantages, and the reason to choose us
Flag_of_Turkey.svg

Elektron Şarj Sistemleri, 20 yılı aşkın yazılım ve mühendislik tecrübesinden aldığı güç ile müşterilerine (EVC) yazılımları (lisanslı ve tesis/kapalı sistem), cihaz kurulum, bakım & servis ve 7/24 müşteri hizmeti çözümleri sunmaktadır. ‘’Beyaz Etiketli’’ Elektron e-mobilite yazılım (e-MSP) çözümleri ile lisans alan ve almak isteyen şarj operatörlerine kusursuz hizmet vermektedir. ‘’Beyaz etiketli’’ yazılım çözümlerimizin yanı sıra, Elektron tesis/site yazılım çözümümüzle ile müşterilerimiz kendi tesislerinde elektrikli araçlarının şarj işlemlerinde ‘’Öz Yönetim’’ yaparlar. Gerek backend (CMS) gerek mobil uygularımız ile müşterilerimizin elektrikli araç şarj süreçlerini kolaylaştırarak mükemmel sonuç almalarını sağlamaktayız.

Yenilikçi, Çevik ve Güvenilir yazılım çözümlerimiz ile birlikte, tecrübeli ve güçlü mühendislik ekiplerimizle yerli & yabancı marka AC/DC cihaz temini, kurulumu, servis & bakım işlemleri ve 7/24 Müşteri hizmetlerimizle şarj operasyon yönetimi (CPO) hizmetlerini de sunmaktayız.

Flag_of_Turkey.svg

Smart Güneş Teknolojileri’nin yeşil enerji dönüşümü hedefleri kapsamında kurulan ve EPDK lisanslı Elektrikli Araç Şarj işletme lisansına sahip Solargize A.Ş. elektrikli araçların hızlı yayılımı için Güneydoğu bölgelerinden başlayarak hızlı şarj istasyonlarını kurmaya devam ediyor. 2024’ün sonuna kadar 250 istasyon ve 5 yıl içinde toplamda 2.500 istasyonluk yatırım planı ile sektörün önemli bir paydaşı olmayı hedeflemektedir. SOLARGIZE markası ile elektrikli araçların şarj deneyimini, sürat ve kalite ile özdeşleştirmeyi amaçlayan markamız, güneş enerji santrallerimizden sağlanan elektrikle Sanayi Bakanlığı’nın “Yeşil Nokta” konseptine uygun olarak tasarladığı istasyonları ile elektrikli araç kullanıcılarına üstün bir deneyim teklif etmektedir. Elektrikli araçların satışında en önemli engel olduğu bilinen “Şarj Deneyiminin” bu şekilde iyileştirilerek mobilitenin elektrik dönüşümünün hızlanmasına sağlayacağımız katkı başarımızın en iyi ölçüsü olacaktır.

Flag_of_Turkey.svg

Elektrikli araç kullanıcıları, Elektrikli araç şarj istasyonu işletmecileri, Elektrikli araç şarj istasyonu üreticileri;

Elektrikli araçlarınızı şarj ettiğiniz istasyonların ne kadar güvenilir ve güvenli olduğunu bilmek, ödemelerinizin karşılığını doğru olarak aldığınızdan emin olmak,

Şarj istasyonlarınızın sağlıklı çalıştığından ve sunduğunuz hizmetin bedelini alabildiğinizden emin olmak,

Ürettiğiniz şarj istasyonlarının uluslararası standartlara uygun olduğunu belgelemek istiyorsanız,

Sizleri sunumumuza ve standımıza bekliyoruz.

Saygılar..

Flag_of_Turkey.svg

Sayın Katılımcılar, DWIN Teknoloji olarak bu yılın en heyecan verici etkinliklerinden birinde Kasım ayında gerçekleşecek olan Ev Charge Show Fuarı’nda sizlere DWIN markamızı ve 200 çeşit ürünümüzün başlıca modellerini HMI, TFT, Android, Linux, HDMI, IoT, Video LCD gibi display ürün portföyümüzü tanıtmak için yer alacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sektördeki uygulama alanları ve gelecekteki projelerimize yönelik heyecan verici bilgileri paylaşacağımız bu sunumda sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. HALL 10 – G6a

 4 KASIM (3. Gün)

Flag_of_Turkey.svg

White Rose, elektrikli araçların hızlı ve güvenli bir şekilde şarj edilmesini sağlayan DC Şarj İstasyonunda %87 ve AC Şarj istastasyonunda ise %95 yerli üretim olan bir şarj istasyonu markasıdır. Üstün teknolojisi ve geniş şarj kapasitesi ile kullanıcılarına yüksek performans sunar White Rose Elektrikli Araç Şarj İstasyonları, Estetik tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü ile elektrikli araç sahiplerine pratik ve kullanımı kolay bir şarj deneyimi sunar.

White Rose Elektrikli Araç Şarj İstasyonları, geleceğin sürdürülebilir ulaşımına katkı sağlamak amacıyla kaliteli ve kullanıcı odaklı bir şarj deneyimi sunmaktadır.

Flag_of_Turkey.svg

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak hepimizin borcu. Karbon emisyonların azaltılması ve regülasyonlar sürdürülebilir gelecek için olmazsa olmazlarımız. Sürdürülebilir gelecek için nerden başlayacağınızı yada nasıl yapmanızı konusunda soru işaretleriniz mi var?

Bu yolda işinizi kolaylaştıracak ve ölçümlenebilir Siemens çözümleri ve teknolojileri  proje örnekleriyle Brand Talks Corner’da paylaşılacak.